​ Çifti poston foton e këndshme, por njerëzit u tmerruan nga ajo që duket në sfond (Foto)

Kur hyn ditët e sotme në rrjetet sociale je “i detyruar” të shohësh njoftimet, angazhimet, fejesat, martesat, ushqimet dhe pushimet e të tjerëve teksa mund të jenë duke shijuar një darkë romantike.

Por, kjo foto që një çift e ka shpërndarë si një moment rutinë po bën xhiron e botës dhe kanë nxituar edhe ta quajnë si magji. Djaloshi në foto me sa duket nuk është mjaftueshëm romantik sa nuk e ka vënë re këtë detaj tek e dashura e tij.

Në pamje të parë është një foto e pafajshme e një çifti që i buzëqesh me ëmbëlsi kamerës, por kur ta shihni për së dyti do bëni një frymëmarrje të dyfishtë.

Pse është fytyra e vajzës në reflektimin e pasqyrës, a nuk duhet të ishte shpina e saj?!

SHPËRNDAJE