​I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona

Policia raporton se në fshatin Pozharan të Vitisë derisa po kryenin punime me një ekskavator në një objekt banimi, dy persona janë zënë nga pllaka e betonit, me ç’rast viktimat kanë pësuar lëndime trupore.

Si pasojë e lëndimeve të marra dy viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin regjional të Gjilanit. Me vendimin e prokurorit iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

SHPËRNDAJE