​Ia vjedhin çantën në autobus

Një person ka njoftuar se gjersa ka qenë duke udhëtuar me autobusin e linjës Tiranë –Prishtinë, persona të panjohur ia kanë vjedhur çantën në të cilën kishte pasaportën e SHBA-së, pasaportën e Kosovës dhe një shumë parash.

Rasti siç njofton Policia, ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të ditës së djeshme.

SHPËRNDAJE