​Kryeministri Hoti pritet edhe nga presidenti Meta

Në kuadër të vizitës së par zyrtare në Shqipëri, kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka takuar presidentin, Ilir Meta.

Takimi u mbajt i mbyllur për medie, ndërsa kryeministri pritet të vazhdojë takimet me liderët institucional dhe politikë në Shqipëri.

SHPËRNDAJE