10 golat më të bukur në histori të Premierligës (VIDEO)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Në Premierligë çdo vit shënohen gola të bukur.

Media spanjolle ‘AS’ ka përmbledhur në një video 10 golat më të bukur në histori të Premierligës.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Henry, Rooney e Bergamp kanë zënë vend në këto super gola të përzgjedhura nga  ‘AS’.

Këto gola mund t’i shikoni duke klikuar KËTU.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE