Zyrtare: Chelsea transferon top futbollistin 22 vjeçar të Monacos (Foto/Video)

Skuadra e Chelseat ka kompletuar transferimin e shumë pritur të mesfushorit të Monacos, Tiemoue Bakayoko.

Ai sot është prezantuar para mediave dhe tifozëve të klubit londinez, shkruan Periskopi.

Bakayoko i kushtoi edhe një vizitë të shkurtër vendit ku po trajnohej skuadra e Chelseat dhe aty u përshëndet nga trajneri, Antonio Conte.

22 vjeçari do të veshë fanelën me numër 14. /Periskopi

.@TimoeB08: ‘I am now looking forward to evolving under this fantastic coach and alongside so many great team-mates.’ 

 

SHPËRNDAJE