Nuk do ta besoni çka ka bërë Ganja (Foto)

Deputetja e Partisë Demokratike e Kosovës, Ganimete Musliu i ka dalë në mbrojtje deputetës së të njëjtës parti, Blerta Deliu-Kodra, e cila dje është kërcenuar nga bashkëshorti i deputetetës së VV-së, Albulena Haxhiut.

Musliu në një postim në facebook ka shkruar “kur qetat e maleve hudhen në aksion” duke iu refuar mesazhit kërcenues të Alban Krasniqit.

Deputetja Blerta Deliu është deklaruar se Alban Krasniqi së bashku me bashkëshorten do të përballen me sistemin e drejtësisë së Republikës së Kosovës për kanosje dhe shpifje, thotë Deliu-Kodra.

 

 

 

“Kur qetatat e maleve hudhen ne aksion. #HurraBurra A keni lexu kur dilte #ShoteGalica kaqak? Ama mos harroni ajo dilke bashke me #Azemin” ka shkruar deputetja e PDK-së.