22 vjeçarja u vra nga nëna, të hënën do të martohej. Arsyeja e vrasjes do t’ju tmerron (Foto)

22 vjeçarja e cila u qëllua për vdekje nga nëna e saj, kishte për t’u martuar me të fejuarin e saj të hënën që shkoj.

Taylor Sheats dhe motra e saj 17 vjeçare Madison vdiqën të premten, pasi u qëlluan me armë nga nëna e tyre pas një mbledhje familjare.

42 vjeçarja Christy Sheats u qëllua për vdekje nga policia, pasi vrau të bijat në Texas.(Shiko pamjen këtu ⬇⬇⬇)

Vajza më e madhe dhe i dashuri i saj prej shumë vjetësh kishin caktuar datën e dasmës për të hënën që shkoj, sipas të dhënave të të afërmëve të tyre në Facebook.

SHPËRNDAJE