Lumë golash në Champions League, Tottenham shkatërron ekipin serb

U luajtën sot 8 ndeshje të fazës së grupeve të Champions League.

Në këto takime nuk pati surpriza, teksa u shënuan plot 30 gola, ku fitore të thella arritën PSG, Tottenham dhe Manchester City.

Pikët e plota morën edhe Bayern Munchen, Real Madrid apo Juventus, teksa në tabelën e mëposhtme mund të shihni rezultatet.

Tottenham mposhti Cervena Zvezden me rezultat të thellë prej 5:0.

SHPËRNDAJE