31 vjeçarja që jeton në Gjermani për burrin nga Zvicra: E dua, por e tradhëtoj çdo natë me …

Një histori e pazakontë vjen nga Gjermani ku një femër 31 vjeçare ka treguar për prestigjiozen The Sun, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32 vjeçar nga Zvicra, e tradhëton atë me komshiun pothuaj çdo natë.

Kështu e reja, emri i së cilës për arsye etike nuk është bërë i ditur, ka rrëfyer se gjithcka nisi kur ajo kishte lejuar fqinjin të punonte në kompjuterin e tyre, pasi laptopi i tij ishte prishur.

“Unë lejova fqinjin që të përdorte kompjuterin kur i fejuari im që punon si shofer ambulance, ishte në punë. E lejova atë dhe i ofrova një kafe dhe punoi një kompjuter për më shumë se një orë”, tha ajo. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plot)

“Rreth orës 10, ai përfundoi punën, më falënderoi dhe me puthi në faqe. Pastaj u ul pranë me meje dhe filluam të putheshim. U ndjeva aq mirë sa nuk mund t`i thosha që të ndalej Ndjehesha shumë fajtore por nuk mund ta mohoj se e doja çdo minutë të atyre çasteve”, rrëfen ajo që theksoi se pas kësaj vazhdoi pothuaj përnatë kur ai ishte turni i natës.

“Kjo u kthye në seancë të rregullt kur i fejuari im punonte gjatë mbrëmjeve. Seksi ishte shumë i mirë, ndoshta pasi që e dinim se nuk kishim asgjë më shumë përveç seksit.Kam një lidhje të mirë me të dhe e dua shumë, por kur ai punon gjatë natës dhe gjatë ditëve të vikendit unë ndihem shumë e vetmuar”, ka thënë ajo duke shtuar se ka frikë se mos kapet dhe përfundon në lot.

SHPËRNDAJE