50-vjeçarja Lopez, ua “çel” sytë me mëngjes

Jennifer Lopez njihet në arenën ndërkombëtare për aftësitë e shumta të saj si në këndim, aktrim , vallëzim apo edhe si sipërmarrëse e suksesshme.

Ajo tash e shumë kohë qëndron me sukses në majat e muzikës botërore.

Por përgjatë viteve, ajo ka marrë vëmendjen edhe për shkak të dukjes dhe linjat e saj trupore gjithnjë në formën më të mirë.

Tashmë ajo edhe pse ka 50 vite mbi supe, nuk e ka problem të pozoj me bikini duke marrë gjithë vëmendjen me linjat e saj bombastike që u bënë konkurrencë edhe modeleve të reja.

SHPËRNDAJE