7 transferime ‘bombë’ nga Manchester City në verë

Manchester City i ka premtuar Pep Guardiolas transferime gjigante në verë.

Klubi anglez nuk e ka ndërmend që të ndalet me transferimet e mëdha, andaj edhe në afatin e verës do të transferoj disa yje.

Manchester City i ka bërë me dije Guardiolas se do t’i ketë në dispozicion plot 200 milionë euro për transferimet e reja. (Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Klubi anglez në listën e transferimeve ka lojtarë si, Thomas Lemar, Fred, Jorginho, Jean Michael Seri, Julian Weigl, Riyad Mahrez dhe Toby Alderweireld./ORAinfo/

SHPËRNDAJE