A e dini me kë është e martuar Monika, vajza e Aziz Salihut?

Monika Salihu u bë e njohur për publikun si ‘çika e boksierit’ dhe erdhi në rolin e këngëtares për një kohë.

Ajo tanimë ka lënë muzikën dhe është bërë një bashkëshorte dhe nënë e mirë

Monika Salihu, vajza madhe e Azizit ani pse asnjëherë nuk bëri dasmë tash e një kohë bashkëjeton me mashkullin e jetës së saj, Ylber Ramadanin.

……………………………………………………………………………………………………………..
Vallëzimi më seksi që keni pa: Morenës i vizatohen komplet të pasmet

……………………………………………………………………………………………………………..

Në disa fotografi çifti shihet i lumtur pranë njëri-tjetrit, po ajo që bie në sy është ndryshimi i madh i Monikës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE