A e ka parë Kadri Veseli këto foto të Violetës?

Bashkëshortja e kryeparlamentarit Kadri Veseli, Violeta ka marrë pjesë në eventin e organizuar nga Blerina kllokoqi Rugova, për 10-vjetor.

Violeta në këtë event kishte zgjedhur një fustan ngjyrë kafe, i cili për mrekulli rrinte në trupin e saj.

Ajo dukej shumë e ëmbël dhe elegante atje, kështu të pakten shihet në disa fotografi që ka publikuar kreatorja Blerina Kllokoqi Rugova.

Ndryshe, bashkë me Violeten është parë edhe ministrja Dhurata Hoxha, e cila kishte zgjedhur një veshje elegante për këtë event./Magazina.al

SHPËRNDAJE