A e keni ditur, nusja e Bleros pjesë e këtij klipi të Mc Kreshës

Bashkëshortja e Bleros pjesë e këtij klipi të Mc Kreshës.

Ndonëse nuk e keni ditur, mirëpo bashkëshortja e këngëtarit Blero, Afrona Dika është pjesë e videoklipit të këngës “Cok Guzel”, të reperit të njohur, Mc Kresha.

Ky projekt muzikor është publikuar në vitin 2012 dhe ka qenë një ndër hitet e asaj kohe. Në videoklipin e këngës “Cok Guzel”, Afrona shfaqet në fillim në rolin e infermieres.

Ndryshe, Blero Muharremi dhe Afrona Dika më 21 shtator kurorëzuan dashurinë me martesë. Dasma e tyre mblodhi familjarë, miq të çiftit si dhe personalitete të shumta nga të gjitha fushat.

SHPËRNDAJE