A e keni ditur se Duli është Doktor Shkence? (Video)

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte këngëtari Duli.

Ai promovoi disa nga këngët e tij më të reja live.

E keni ditur se ai ka një zë të mrekullueshëm, por a e keni ditur se këngëtari nga Kërçova, Duli, është Doktor Shkence nga instituti gjeopolitik në San Francisco.

Se për çfarë bëhet fjalë në të vërtetë ndiqni “Përrallë me Tupan”, qe shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në YouTube:

SHPËRNDAJE