A është kjo moderatorja më seksi e RTK-së, ajo vjen me foto hot nga plazhi (FOTO)

Moderatorja e njohur Fëllënza Citaku, radhitet si njëra nga moderatoret më të bukura që shohim në televizionet tona.

Ajo ka një stil dhe një paraqitje shumë të veçantë, madje si moderatore aq e bukur ka arritur të grumbulloj një numër të madh të fansave rreth vetës.

Më poshtë ju sjellim disa nga fotografitë më tërheqëse të saj:

SHPËRNDAJE