A ju kujtohet ‘Klara’ tek seriali Kloni, ajo ka trup përvëlues (Foto)

Ajo u bë e njohur që nga seriali ‘Kloni’, serial ky i cili u pëlqye në mas tv madhe, shkruan ORAinfo.

Në këtë telenovele kanë luajtur shumë aktorë të njohur si Govana Antoneli, e cila me rolin e saj si ‘Zhadia’ dhe shumë të tjerë.

Mirëpo në këtë serial ka luajtur dhe aktorja ‘Klara’, e cila emrin e vërtet e ka, Juliana Paes.

Ajo u cilësua për talentin e saj po ashtu edhe për bukurin dhe linjat trupore.

‘Klara’ është nënë e dy fëmijëve dhe arrin që të ketë linja trupore shumë të bukura.

 

SHPËRNDAJE