A ju kujtohet “Latifa” nga seriali “Kloni”, shikoni si duket ajo sot…

Fotografi nga jeta e përditshme e aktores.

I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Aktorja, Letícia Sabatella apo siç është njohur në serial me emrin “Latfia” ka qenë personazhi më i dashur dhe i përfolur i asaj kohe, shkruan rtv21.tv. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

“Latifa” me veshjet, dukjen dhe karakterin e saj në rol zotëronte një magji e të bërit për vete edhe publikun nga shtëpia. Por si duket tani “Latifa” në moshën 47-vjeçare shikoni fotografitë më poshtë.

SHPËRNDAJE