A ju kujtohet Latifa te “Kloni”? Ja si duket ajo sot

Seriali “Kloni” dikur ishte një ndër serialet më të shikuara.

E mbani mend “Klonin”! Serial ky që mblodhi shumë shikues para ekrani.

I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit, transmeton rtv21.

Aktorja Leticia Sabatella, apo siç është njohur në serial me emrin “Latifa” ka qenë personazhi më i dashur dhe i përfolur i asaj kohe.

Por si duket ajo tash, sa ka ndryshuar, shikoni fotografitë më poshtë: