A ka vend për tradhëti në martesë? Përgjigjet Meliza Haradinaj (Video)

Këshilltarja e kryeministrit Ramush Haradinaj, Meliza Haradinaj, ka qenë e ftuar në rubrikën 60 sekonda të emisionit ‘Prive’.

Një nga pyetjet ka qenë edhe a beson Meliza se në martesë ka vend për tradhëti.

“Në martesë a ka vend për tradhëti?”, pyet gazetari.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Ajo përgjigjet:

“Jo vec në martesë por besoj që edhe në punë as në shoqëri nuk duhet të zë vend”./Periskopi/

SHPËRNDAJE