A kishte veshur breke Nora Istrefi në “Kënga Magjike 2013”?

Nora Istrefi është kthyer prapa në kohë duke treguar se a kishte të veshur të brendshme apo jo në “Kënga Magjike 2013”.

Nora Istrefi ishte mysafire e emisionit “Mirage” sonte (e premte), ku foli shumëçka rreth jetës profesionale dhe asaj private.

Këngëtarja ka folur për projektet e reja, raportin e shumëpërfolur me Robertin si dhe planet për zgjerimin e familjes.

Meqë njihet për paraqitjet publike, ajo u pyet se a kishte veshur të brendshme në “Kënga Magjike 2013”, pasi fustani i saj ishte komentuar shumë.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Nora Istrefit, ku zbulon se a kishte të brendshme nën fustnain ekstravagant.

SHPËRNDAJE