“AAK “i vardiset” hapur Vetëvendosjes”

Ish-deputeti i AAK-së dhe krahu i djathtë i Ramush Haradinajt, Gani Dreshaj ka publikuar një fotografi ku janë bashkë ish-kryeministri Ramush Haradinaj dhe Kryeministri aktual Albin Kurti.

Ai në rrjetin social Facebook ka publikuar një fotografi të të dyve bashkë ku ka shkruar:

“Kosova është më mirë, kur ju jeni bashkë.

Kujtojmë se Hardinaj e ka sulmuar ashpër ditët e fundit Albin Kurtin për heqjen e taksës dhe ky shkrim i zotit Dreshaj nuk pritej.

Postimi i plotë: