Adea është bërë gati për me dal, me këtë veshje provokuese do t’i ‘çmend’ meshkujt

Adea Pula është këngëtarja që u bë e njohur për publikun që kur ishte e vogël.

Ajo u bë e preferuara e të gjithë fëmijëve dhe ashtu mbeti për shumë vite.

Adea tani është larguar nga skena mirëpo ende vazhdon të jetë shumë e pëlqyer.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Mbrëmë ajo ka dal. E veshur në mënyrë provokuese, Adea Pula është shfaqur përvëluese. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE