Adela e kishte ndjerë vdekjen, këto ishin fjalët e saj pesë ditë para se të vdiste…

Lajmi i ndarjes nga jeta të gazetares dhe ish konkurrentes së ‘Big Brother’ Adela Xhamani tronditi të gjithë mëngjesin e kësaj të diele.

Adela e cila për publikun u bë e njohur në vitin 2009, pas pjesëmarrjes së saj në Big Borther 2, ka ndërruar jetë rreth orës 4 të mëngjesit të sotëm pas një arresti kardiak.

Bukuroshja qe fitoi simpatinë e njerëzve me ëmbëlsinë e saj fillimisht nga ekrani, ishte një ndër personazhet më të ndjekur edhe në rrjetet sociale.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)

Por edhe pse ishte veçuar nga jeta publike, duke i’u përkushtuar punës së saj si gazetare, 31 vjeçarja gjente kohën shpesh herë të ndante me miqtë dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale momente të ndryshme nga jeta e saj.

Ndërsa postimi i fundit që ajo ka ndarë në profilin e saj në Facebook, është kënga ‘Love Story’, e këngëtares franceze Indila.

SHPËRNDAJE