Adelina Berisha sfidon të ftohtin me këtë veshje

Adelina Berisha merr vëmendjen me pozat e reja.

Krahas të qenit këngëtare e pëlqyeshme, Adelina Berisha veçohet edhe me dukjen dhe format trupore.

Bukuroshja numëron mbi 328 mijë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe ndan fotografi nga jeta dhe karriera e saj.

Ndërkohë që fansat i presin me kërshëri imazhet e reja, këto ditë këngëtarja ka publikuar disa poza, në të cilat vjen atraktive.

“Loti im” është një prej realizimeve më të fundit muzikore të Adelinës që u lansua në muajin nëntor të vitit të kaluar.