Adelina Berisha shfaqet provokuese, barku i saj bie në sy!

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot këngëtarja ka ndarë një imazh për ndjekësitë e saj në Instagram, që ka vënë në pah bukurinë e saj, poashtu edhe format trupore.

Me xhinëse të shqyer dhe një bluzë të shkurt, Adelina po duket joshëe në këtë foto.