Adelina Berisha thekson linjat e bukura trupore në veshjen e ngushtë

Këngëtarja, Adelina Berisha është kthyer në kohën para pandemisë.

Me një imazh të publikuar në Instagram, ajo është shfaqur joshëse.

Veshur me veshje të ngushtë me ngjyrë të zezë, Adelina ka theksuar linjat e bukura trupore.

Ajo ka pozuar brenda shtepisë së saj. Këngëtarja, mori komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj.

View this post on Instagram

#backtoblonde thank u @esatcy

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

SHPËRNDAJE