Adelina Ismaili dhe Era Istrefi përkrahën Paradën e Krenarisë të grupit LGBTI, shpërthejnë komentet kundër tyre

Dje u mbajt ‘Parada e Krenarisë’ nga grupi i homoseksualeve të Kosovës.

Aty morën pjesë shumë pjesëtar nga ky grup, si dhe ata u përkrahen edhe nga fytyra te njohura publike si politike dhe të skenës muzikore.

Adelina Ismajli ishte e pranishme në këtë paradë, ajo u mbulua me flamurin shumëngjyrësh të grupit ‘LGBTI‘.

Edhe Era Istrefi me një postim në llogarinë e saj ‘Instastory’ ka përkrahur ketë parade.


Të dyja këto këngëtaret tona sipas disa mendimeve të qytetareve në rrjete sociale kane marrë shumë kritika negative, pasi që i kanë përkrahur këta përfaqësues të këtij grupi.

Shikoni disa nga mendimet e qytetareve./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE