Adelina Ismaili shfaqet pa pikë grimi, nuk do ta njihni!

Adelina Ismaili krejt ndryshe në përditshmëri.

Mbetet diva e skenës muzikore, këngëtarja që sjelli frymë të re në muzikë dhe u shndërrua në sensacion.

Adelina, e kishte një periudhë të bujshme, me krijimtari te jashtëzakonshme me këngë, videoklipe e albume muzikore.

Këngëtarja e famshme, për vite me radhë ka jetuar në Zvicër, ndërkaq tani është kthyer sërish në Kosovë bashkë me të shoqin dhe të birin, shkruan Kosovarja.

Adelinën, rrallë e kemi parë në përditshmëri. Në këtë foto nga realiteti, duket mjaftë bukur.