Adelina në rolin e amvises, ja ҫfarë ka gatuar sot

Adelina Tahiri vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale edhe pas lindjes së djalit.

Por, shumica e postimeve kanë të bëjnë me Jonin.

Mëgjithatë ajo vazhdon të jetë edhe provokative si dhe aktive.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka gatuar llokuma.

Gjithashtu ajo ka publikuar edhe një foto me vëllaun e saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE