Adelina provokon ‘rëndë’ me veshje sportive, i shashtrisë kalimtarët

Njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në imazhe

Së fundi, këngëtarja ndau me ndjekësit një fotografi veshur me një palë pantallona të bardhë dhe një xhaketë sipër.

Në fokus të ishin të pasmet bombastike të Adelinës, e cila si asnjëherë më parë provokoi ndjekësit përmes këtij imazhi.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Adelina Berisha është “Lema”, në duet me Blastën e publikuar në muajin gusht.