Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë e që pas lindjes ka përdorur vazhdimisht një produkt për dobësim.

Dhe tani, këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në Instagram gjersa shfaqet në bikini dhe duket në top-formë.

“Edhe dy kg tjera për një javë vetëm me paket”, shkruan ajo.

SHPËRNDAJE