Adelina Tahiri zbulon këtë talent të burri të saj 50 vjeçar

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, kjo edhe për shkak të martesës më milonerin 50 vjeçar nga Maqedonia.

E për dallim nga fillimet e para të lidhjes, atëherë kur pranoi kritika të shumta pse po e merr burrin shumë më të vjetër, sot Adelina po publikon shpesh foto të tij dhe me të bashkë.

Së fundmi ajo e ka zbuluar madje një talent të fshehur të burrit milioner, e që është përdorimi i instrumentit të pianos.

‘’Dashuria ime’’, ka shkruar ajo pranë postimit.

Shikoni videon si i bie ai pianos.

VIDEO

SHPËRNDAJE