Adelina vesh një fustan të zi e të hapur, kaq seksi nuk e kemi parë kurrë, do ta çmend burrin

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili këtë vit shënoi rikthimin e saj në muzikë me projektin e ri.

Kënga e saj “T’IQJA”, u prit mjaft mirë nga publiku dhe fansat e këngëtares ku tashmë numëron afro 4 milionë klikime, shkruan lajmi net.

Ismaili përpos suksesit të këngës së fundit, është goxha aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme. E në një të fundit, ajo duket shumë e ‘nxehtë’ gjersa vë në pah asetet trupore teksa ka të veshur një fustan të zi elegant.

Ndryshe, Adelina për pak kohë ishte në Zvicër e cila po kalonte çaste të lumtura me familjen.

SHPËRNDAJE