Adriana Matoshi feston ditëlindjen, kështu u surprizua ajo

Adriana Matoshi sot feston ditëlindjen.

Adriana Matoshi me rastin e ditëlindjes ka pranuar një befasi të këndshme.
Aktorja është befasuar nga miqtë e saj, të cilët i dhuruan asaj një tortë dhe festoi deri vonë.

Kujtojmë që Adriana Matoshi njihet për shumë role, aktualisht është e angazhuar në serialin vendor “O sa mirë”, ku luan rolin e Sasës.