Adrola Dushi në pritje të Romeos, pozon nga dritarja e Zhulietës

Adrola Dushi me të drejtë konsiderohet si një nga femrat më të bukura shqiptare, madje perfeksioni i një femre ideale.

Bukuria e saj natyrale e linjat trupore e kanë bërë atë të jetë përherë në mesin e femrave të më të komentuara.

Këtë vikend ajo është duke e kaluar në Itali, në qytetin e Veronës.

Ish-missi shqiptar ka vizituar shtëpinë e Romeos dhe Zhulietës.

Kujtojmë që Adrola i ka dhënë fund martesës disa vjeçare, ndërsa është edhe nënë e një djali./Indeksonline/

SHPËRNDAJE