Afrona Dika vishet lartë e zhvishet poshtë

Modelja bukuroshe Afrona Dika e cila u bë e njohur për shqiptarët që nga martesa me këngëtarin Blero është një nga emrat më të përfolur nga mediet rozë, kjo për shkak të profesionit të saj dhe bukurisë më të cilën rrezaton gjithmonë.

Ajo sjellë kombinime të veçantë në çdo sezonë duke u komplimentuar për këto paraqitje të guximshme që i bën

Këto ditë të nxehta verore për bukuroshen duket se janë ditë të lumtura ku gjithmonë pozon me një buzëqeshje në fytyrë e me veshje tejet të bukura.

SHPËRNDAJE