Afrona me pamje të çuditshme ,a e ka parë Blero në këtë gjendje

Afrona Dika ndonëse është një modele shumë e suksesshme ,në publik u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të njohur Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media.

Afrona është mjaft aktive në rrjete sociale ku pothuajse çdo ditë bën postime nga përditshmëria e saj

E sot bukuroshja vjen me një imazh me ndryshe ,duke bërë kështu një frizur të re dhe me një grim profesional dhe po duket mjaft bukur./ ORAinfo/