Afrona shfaqet rrugëve të Zvicrës me minifund të shkurt, do ta ‘shashtris’ Bleron me pamjen

Afrona Dika është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Ata janë martuar para pak javëve dhe bënën një dasmë tejet madhështore e që po përfolet ende në medie e në publik

Pas martesës, Afrona ka shkuar në Zvicër aty ku edhe jeton prej kohësh

Nga ajte ajo ka publikuar një foto shumë tërheqëse sot.

E veshur me minifund dhe këmishë, Afrona është shfaqur super joshëse.

Me këtë pamje do ajo do ta ‘shashtris’ edhe burrin e saj. /ORAinfo/

 

SHPËRNDAJE