Agnesa Vuthaj publikon foto nga pushimet, çmend me format superhot

Agnesa Vuthaj si dhe shumica e yjeve kanë preferuar ditët e para të muajit shtator për t’i kaluar pushimet.

Ish-missi përmes llogarisë ‘Instagram’ ka treguar se po shijon detin, nga ka postuar edhe një fotografi.
Me një fustan të shkurtër veror e një kapele ajo duket tejet sensuale teksa ka pozuar në një anije.

Ndryshe Agnesa vazhdon të jetë një nga miss-et më të bukura dhe suksesshme që kanë prezantuar ndonjëherë Kosovën.

SHPËRNDAJE