Agnesa Vuthaj shfaqët tejët joshëse

Ish-miss Kosova dhe Shqipëria, Agnesa Vuthaj është tejet aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një video në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku vihet në pah bukuria  e saj.

Sigurisht, ajo njihet edhe për stilin e saj të veçantë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE