Ahmeti takohet me votuesen më të vjetër të Prishtinës (Foto)

Ahmeti është takuar mbrëmë me 102 vjeçaren nga Prishtina.

Kryetari aktual i Prishtinë dhe kandidati për kryetarë të Prishtinës nga VV, Shpend Ahmeti mbrëmë është takuar më votuesen më të vjetër të komunës së Prishtinës.

Kështu ka bërë të ditur Ahmeti më anë të një statusi në Facebook.

“Mbrëmë takova votuesen tonë më të vjetër në Prishtinë, nanen Hamide 102 vjeçare”, thuhet në postimin e tij./21Media

/

SHPËRNDAJE