Aida Doçi papritmas ne emision, i thotë këngëtares se re ky është vendi im, ja si reagon ajo

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show i ftuar ishte pronari i ‘Plus marketit’ nga Ferizaji, i cili është i veçantë në Kosovë, sepse ky market i tij nuk mbanë mallra serbe.

Ky biznismen me 26 dhe 27 korrik do të organizoj një panair të madh me vetëm produkte vendore, shkruan Gazeta NewBorn.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Ai tregoj një histori interesante se si përfaqeuesit serb e kishin thirrur në takim dhe i kishin thene se do të ia jepnin 3 milion euro mall pa pages, por përgjigjia e tij ishte e pike.

Për ta shikuar emisionin dhe përgjigjien e tij shikojeni videon poshtë:

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE