Aida Doçi rrëfen gjithçka, çka e zhgënjeu nga estrada? (Video)

E ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte këngëtarja Aida Doçi.

Aida është këngëtare e re, por që ka arritur majat e suksesit. Ajo ka treguar se pasi ka hyrë në botën e showbizit, është paksa e zhgënjyer.

“Përrallë me Tupan” shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel, me moderim nga Valon Maloku – ValaMala.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë pas ⤵⤵)

Për më shumë ndiqni emisionin:

SHPËRNDAJE