Aida i hap letrat, ky është rrëfimi i dhimbshëm për nënën e saj

Këngëtarja, Aida Doci pëlqehet nga publiku për muzikën që bën.

E ftuar në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, Aida rrëfen shumë të pathëna rreth jetës private dhe karrierës profesionale, shkruan lajmi.net

Meqë është aktive në projekte muzikore, ajo vazhdon të sjell këngë nga më të ndryshmet për çka edhe përflitet në media.

Ajo gjithashtu tregoi se përse e bëri nënën të qaj?! Këto dhe shumë të reja rreth Docit mund t’i ndiqni në intervistën e mëposhtme.

“Nani”, është projekti i fundit i lansuar nga ajo.

class=”fb-page fb_iframe_widget” data-href=”https://www.facebook.com/oravip.net” data-width=”415″ data-small-header=”true” data-adapt-container-width=”true” data-hide-cover=”false” data-show-facepile=”true”>

SHPËRNDAJE