Ajo çfarë ka bërë Ramos pas humbjes i ka lënë gojë hapur tifozët (Foto)

Pas largimit të tij nga Kampionati Botëror, kapiteni i Spanjës Sergio Ramos nuk ka mundur ta kaloi lehtë këtë moment.

“Largimi i Kupës së Botës është sigurisht një nga momentet më të vështira, megjithatë, jemi krenar që jemi spanjollë” , kishte deklaruar mbrojtësi.

Sergio Ramos u largua nga loja mes lotësh dhe u ngushëllua nga disa shokë, si dhe nga menaxheri Hierro./ORAinfo/

SHPËRNDAJE