Aksident i rëndë në autostradën ”Ibrahim Rugova”

Një aksident trafiku ka ndodhur në autostradën ‘Ibrahim Rugova” , ku dyshohet se ka edhe të vdekur.

Aksidenti ka ndodhur para pak minuatsh dhe policia ka dalë në vendin e ngjarjes, por ende nuk ka konfirmim zyrtar për pasojat.

Sinjali do t’iu mbajë të informuar lidhur me këtë rast.

SHPËRNDAJE