Aksident i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova”, shihen persona të shtrirë në rrugë (Foto)

Në orët e mbrëmjes një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të autostradës “Ibrahim Rugova, në Gazemistan.

Një person shihet i shtrirë afër parmakëve të rrugës që ndajnë linjat dhe një veturë afër tij.

Gjithashtu edhe automablunaca është parë në vendin e ngjarjes tek sa e merr në trajtim të lënduarin e këtij rasti. /Indeksonline/

SHPËRNDAJE