Aksident i rëndë në Drenas, ka të lënduar!

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në qytetin e Drenasit mes një veture dhe një motoçiklete.

Indeksonline përmes dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes mëson se ka të lënduar nga ky aksident.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

SHPËRNDAJE